Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online 3 pytania odnośnie odpornych na kule ubrań, celowników itd.


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam kolejne 4 pytania dotyczące rozgrywki:

 

1. Czy w sklepie z ciuszkami są jakieś kuloodporne ubranka albo kaski?

2. Jak celować przez celownik? Kupiłem lunetę do Specjalnego Karabinku i Kompaktowego SMG ale nie da się ich użyć.

3. Podczas jazdy niektórymi samochodami (np BF Injectionem) mam kamerę taką podniesioną, jakbym jechał czymś ogromnym. Jak się tego pozbyć?

 

Opublikowano

1. Nie ma czegoś takiego, tylko armor w sklepie z broniami.
2. Musisz włączyć granie z 1 osoby i wtedy przybliżasz scrollem przez celowniki.
3. Musisz zmienic kamere 'V' na inną.

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Opublikowano

1. Nie ma czegoś takiego, tylko armor w sklepie z broniami.

2. Musisz włączyć granie z 1 osoby i wtedy przybliżasz scrollem przez celowniki.

3. Musisz zmienic kamere 'V' na inną.

 

Dzięki. A jak mam zmienić na inną? W sensie pod inny klawisz, czy jak?

Opublikowano

­

Użyć klawisza do zmiany kamery ;)

 

 

Zmiana kamery pod V.

 

Naprawdę jestem aż tak głupi, żeby nie wiedzieć jak kamerę zmienić? :/

Znalazłem sobie autko i zrobiłem SS:

Normalna kamera:

post-1026160-0-41933100-1431843649_thumb.png

 

 

Natomiast w BF Inj. wygląda inaczej, zupełnie jak w jakimś wielkim samolocie:

post-1026160-0-31204400-1431843699_thumb.png

Opublikowano

BF Injection jest wozem terenowym i dlatego pewnie gra interpretuje go jako "ciężki" pojazd

 

Dostępne są następujące kamery:

 

Kamera1 z bliska

 

kktcags.jpg

 

Kamera2

 

mNrlrun.jpg

 

Kamera3 z daleka

 

ZVHRK9C.jpg

 

 

Jeżeli żadna Ci nie odpowiada to niestety nie da się tego już zmienić.

who cares?

Opublikowano

Myślałem, że mam coś źle. Trudno. Mam jeszcze 2 pytanka, bo mi się przypomniały:

1: Jak prawidłowo wykonać Niebezpieczny skok spadochronem? Niby jest napisane, że te otworzyć mam maksymalnie 30m nad ziemią, ale ja już to tyle razy wykonywałem. Non stop otwierałem przy ziemi i nic.

2. Jeżeli zaczynam grę i mam 1lv., to czy znajomy z 100lvlem może mi wziąć jakieś autko z ulicy, stuningować na maska i dać, żebym sobie ubezpieczył i włożył nadajnik?

Opublikowano

­

 

2. Prościej będzie, żeby dał Ci pieniądze. ;)

Tylko chyba że  z 1 poziomem nie stuninguje maksymalnie autka.

:ninja:2ep3k2e.jpg:ninja:


,,Nie muszę patrzeć ci w oczy,


                                                                             aby wiedzieć, że coś nie gra.''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...